Třída 8. C

Vítejte na stránce třídy 8. C pro školní rok 2019/2020

Třídní učitelka: PhDr. Petra Vaňková, Ph.D.

Novinky, informace

Cyklistický kurz 8. ročníku

Ve dnech 16. – 20. září 2019 vyjelo 52 žáků 8. ročníku a 8 odvážných pedagogů vstříc milosrdnému cyklistickému terénu v okolí Veselí nad Lužnicí. Jako po několik předchozích let nám azyl poskytl romantický kemp Krkavec u řeky Nežárky. Cyklisté byli hned v pondělí rozděleni do čtyř družstev podle výkonnosti a stupně zaujetí pro tento […]

Posted in Cyklistický kurz, Třída 8. A, Třída 8. B, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cyklistický kurz 8. ročníku

LYŽAŘSKÝ KURZ VII. ABC, 1. 4. – 5. 4. 2019

1. 4. 2019 Cesta dvěma autobusy proběhla zcela bez problémů, stejně jako přeložení zavazadel do přistavené rolby. Z parkoviště v Peci pod Sněžkou jsme všichni již nalehko vyběhli cca 3 km k Žižkovské boudě, což nám prospělo, protože jsme po sezení v autobusech dostali pořádný hlad. Po obědě již následovalo rozřazení do lyžařských družstev, každý […]

Posted in Archiv 2018/2019, Lyžařský kurz, Třída 8. A, Třída 8. B, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LYŽAŘSKÝ KURZ VII. ABC, 1. 4. – 5. 4. 2019

Žáci 7. C v Hrzánském paláci

Žáci 7. C se dne 25. 3. 2019 podívali do malé části Hrzánského paláce, kde probíhá netradiční ztvárnění výstavy o Státních symbolech v podobě komiksu. Nejdříve však vyslechli povídání paní průvodkyně o Státních symbolech a následně velmi dobře vyplnili i pracovní list, který byl pro žáky připraven.

Posted in Archiv 2018/2019, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Žáci 7. C v Hrzánském paláci

Rozdávání vysvědčení na únikové hře Malý princ

Ve čtvrtek 31. 1. 2019 se třída 7. C účastnila aktivit pořádaných Ulitou, konkrétně únikové hry Malý princ. Avšak kromě samotné únikové hry si žáci v průběhu dopoledne vyzkoušeli i týmové hry, deskové hry a bumber bally. I na předání vysvědčení došlo a nyní již přímo do druhého pololetí.

Posted in Archiv 2018/2019, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozdávání vysvědčení na únikové hře Malý princ

Začátek školního roku se blíží…

Jak datum napovídá, začátek školního roku se kvapem blíží. Začínáme 3. 9. 2018, kdy se sejdeme na jednu vyučovací hodinu, přivítáme se a povíme si podrobnosti k následujícím několika dnům, které budou probíhat jiným způsobem, než je běžný školní režim. Tak např. v úterý budeme v naší třídě, dáme dohromady všechny formality, jako je rozdělení […]

Posted in Archiv 2018/2019, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začátek školního roku se blíží…