Třída 8. A

Vítejte na stránce třídy 8. A pro školní rok 2019/2020

Třídní učitelka: Ing. Jarmila Tomášková

Novinky, informace

VIII. A objevuje Panteon Národního muzea

V pátek 4. října absolvovala třída VIII. A jeden z lektorovaných programů paměťových institucí v historické budově Národního muzea. Pod vedením lektorky plnili žáci několik úkolů o historických obdobích a osobnostech, jejichž busty a sochy je možné zhlédnout v Panteonu. Řešení zaznamenávali do připravených pracovních listů. Kromě poznatků o významných politicích, umělcích a vědcích byla […]

Posted in Třída 8. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIII. A objevuje Panteon Národního muzea

Cyklistický kurz 8. ročníku

Ve dnech 16. – 20. září 2019 vyjelo 52 žáků 8. ročníku a 8 odvážných pedagogů vstříc milosrdnému cyklistickému terénu v okolí Veselí nad Lužnicí. Jako po několik předchozích let nám azyl poskytl romantický kemp Krkavec u řeky Nežárky. Cyklisté byli hned v pondělí rozděleni do čtyř družstev podle výkonnosti a stupně zaujetí pro tento […]

Posted in Cyklistický kurz, Třída 8. A, Třída 8. B, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cyklistický kurz 8. ročníku

LYŽAŘSKÝ KURZ VII. ABC, 1. 4. – 5. 4. 2019

1. 4. 2019 Cesta dvěma autobusy proběhla zcela bez problémů, stejně jako přeložení zavazadel do přistavené rolby. Z parkoviště v Peci pod Sněžkou jsme všichni již nalehko vyběhli cca 3 km k Žižkovské boudě, což nám prospělo, protože jsme po sezení v autobusech dostali pořádný hlad. Po obědě již následovalo rozřazení do lyžařských družstev, každý […]

Posted in Archiv 2018/2019, Lyžařský kurz, Třída 8. A, Třída 8. B, Třída 8. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LYŽAŘSKÝ KURZ VII. ABC, 1. 4. – 5. 4. 2019