Třída 9. B

Vítejte na stránce třídy 9. B pro školní rok 2018/2019

Třídní učitelka: Mgr. Hana Čvančarová

Novinky, informace

Přijímací řízení 2018/2019- schůzka zákonných zástupců žáků 9. ročníku

Dne 14. 11. se od 18:30 uskuteční v učebně č. 77 ve 2. patře informační schůzka o přijímacím řízení na střední školy pro zákonné zástupce žáků 9. ročníku. Přítomna bude výchovná poradkyně pro 2. stupeň Mgr. Kamila Kubrová. V příloze najdete základní informace o přijímacím řízení, které zákonní zástupci obdrží na schůzce spolu se zápisovými […]

Posted in Rodiče, Třída 9. A, Třída 9. B | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přijímací řízení 2018/2019- schůzka zákonných zástupců žáků 9. ročníku

IX. A a IX. B: „Lidice – kronika jedné vesnice“ 24. 10. 2018

Dne 11. října se naši nejstarší žáci zúčastnili v rámci pokusného ověřování projektu „Programy paměťových institucí“ zajímavého a velmi autenticky zpracovaného programu v Lidicích. Z názvu „Lidice – kronika jedné vesnice“ vyplývá, že jsme se během dopoledne seznámili s několika smutnými osudy lidických rodin za 2. světové války a především s represemi, které tyto rodiny […]

Posted in Třída 9. A, Třída 9. B, Výstupy z výuky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem IX. A a IX. B: „Lidice – kronika jedné vesnice“ 24. 10. 2018