Třída 6. A

Vítejte na stránce třídy 6. A pro školní rok 2018/2019

Třídní učitelka: Mgr. Linda Braunová

Novinky, informace

6.A: Film Alfa

V pátek 12.10. se všechny 6. ročníky vydaly do kina na film Alfa. Příběh pravěkého chlapce, který se na strastiplné cestě zpátky domů spřátelí s vlkem, se žákům  líbil. Některé citlivější povahy si i poplakaly. Zároveň se žáci mohli podívat na značně umělecké ztvárnění pravěku. V příběhu bylo ale spoustu témat, která jsou nadčasová – […]

Posted in Třída 6. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.A: Film Alfa

6.A : Kapela ve škole

Do projektu Kapela ve škole se zapojila i třída 6.A. Stejně jako ostatní nacvičovali během jednoho měsíce vybranou píseň, kterou pak předvedli na společném koncertě. Třída si pro svou kapelu zvolila název Otroci (ale pevně věřím, že šlo jen o nadsázku a jako otroci se ve škole necítí) a píseň Léto lásky. Každý měl svou […]

Posted in Nezařazené, Třída 6. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.A : Kapela ve škole

6.A Dokumenty pro rodiče

Vážení rodiče, prosím, abyste co nejdříve  vyplnili osobní údaje vašich dětí v  žákovské knížce a kartě žáka a vyplnili a podepsali také souhlasy se zpracováním osobních údajů. V případě potíží s přístupem do školy online kontaktujte paní učitelku Vaňkovou (vankova@lupacovka.cz). Rozdělení do skupin na AJ se žáci dozví zítra, rozdělení na skupiny do cizích jazyků […]

Posted in Třída 6. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.A Dokumenty pro rodiče

6.A – úterý 4.9.

Zítra strávíme celý den společně ve třídě. S sebou si prosím vezměte psací potřeby, sešit nebo notýsek na zápisy a desky na dokumenty pro rodiče. Do konce týdne prosím přineste nebo pošlete jednu fotografii z prázdnin a desky na své výstupy z výuky (jednoduché papírové, např. se do nich dávají časopisy). Těším se na vás. […]

Posted in Třída 6. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.A – úterý 4.9.

6.A – Základní informace o zahájení školního roku 2018/2019

Dva měsíce prázdnin utekly jako voda a čeká nás nový školní rok. Zde jsou základní informace k prvním zářijovým dnům: Pondělí 3.9. Sejdeme se v 8.00 v naší kmenové učebně číslo 44 v 1. patře. Společně strávíme jednu vyučovací hodinu. Obědy se budou vydávat od 9 do 11 hodin. Úterý 4.9. Výuka bude zkrácená, začínat […]

Posted in Třída 6. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.A – Základní informace o zahájení školního roku 2018/2019