Třída 5. A

Vítejte na stránce třídy 5. A pro školní rok 2017/2018

Novinky, informace

Halloween

Kdo v úterý 31.10. přišel k nám do třídy, mohl si užít nevídanou přehlídku strašidel, příšer a dalších bytostí ze záhrobí. Bojíte se? :-D

Posted in Třída 5. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halloween

Teribear hýbe Prahou

V pátek 15.9. se naše třída spolu se třídou 4.D zapojily do projektu Teribear hýbe Prahou. Děti projevily veliké nadšení a chuť pomoci lidem, kteří to potřebují. Společně tak během jednoho dopoledne naběhaly 398,4 km a tím pro nadaci získaly neuvěřitelných 19 920 Kč. Děkujeme, že jsme mohli pomoci a těšíme se na další podobné […]

Posted in Třída 5. A | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Teribear hýbe Prahou

Přípravný kurz – španělský jazyk pro 5. ročníky

 Přípravný kurz – španělský jazyk pro 5. ročníky I v novém školním roce 2017/2018 otevíráme kroužek španělského jazyka pro žáky 5. ročníků. Kurz bude probíhat 2x týdně v pondělí a ve  středu  od 13:30 do 14:15 Kurz povede rodilá mluvčí Mgr. Ximena Álfaro (pondělní hodina) a česká lektorka Mgr. Karolína Kopecká (středeční hodina) Cena celkem za rok: […]

Posted in Třída 5. A, Třída 5. B, Třída 5. C, Třída 5. D, Zájmová činnost 2017/2018 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přípravný kurz – španělský jazyk pro 5. ročníky