Třída 4. B

Vítejte na stránce třídy 4. B pro školní rok 2017/2018

Novinky, informace

Evropský den jazyků v naší třídě

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNrNEFheUiexGH4x4ydgdn2sJR0lnmwt- To byl ale den! Když jsme se po plavání vrátili do školy do své třídy,  čekalo na nás překvapení. Z našich lavic se staly ostrůvky různých zemí – Slovenska, Francie, Bavorska (v Německu), Ukrajiny, Velké Británie a představte si i  Číny! Na každém ostrůvku byly vlajky, hry, dobrůtky a pochutiny, knížky, hračky té které […]

Posted in Třída 4. B | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Evropský den jazyků v naší třídě

Vycházka do Třešňovky

Dne 13. 9. jsme se vydali na první vycházku v rámci projektu Příroda v České republice. Naše cesta začala poznáváním lesních pater a rostlin i živočichů . Velmi zábavné a naučné dopoledne pro nás připravili naši starší kamarádi – vysokoškoláci studující lesnictví. Hráli jsme různé hry a hodně jsme se poučili. Druhý den jsme si […]

Posted in Třída 4. B | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vycházka do Třešňovky