Třída 7. A

Vítejte na stránce třídy 7. A pro školní rok 2017/2018

Novinky, informace

Branně sportovní dopoledne s Armádou České republiky

Na 15. května byli naši žáci všech sedmých tříd pozváni na zajímavou akci pořádanou Ministerstvem obrany. Jednalo se o  sportovní dopoledne s Armádou České republiky v rámci projektu Příprava občanů k obraně státu. V areálu 24. základny dopravního letectva v Praze v Kbelích byly na několika stanovištích připraveny úkoly s armádní tématikou. Postupně si děti vyzkoušely zdravotnickou přípravu, […]

Posted in Třída 7. A, Výstupy z výuky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Branně sportovní dopoledne s Armádou České republiky

LYŽAŘSKÝ KURZ 7. ROČNÍK – 4. a 5. 3. 2018

Do penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou jsme dojeli v neděli ve 14 hodin a hned jsme dostali oběd, abychom se posilnili před odpoledním programem. Po ubytování jsme se vypravili na průzkum okolí a především lyžařských tratí. Vystoupali jsme nad Paseky a viděli tak celý areál jako na dlani. Po večeři jsme byli seznámeni se […]

Posted in Třída 7. A, Třída 7. B, Třída 7. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LYŽAŘSKÝ KURZ 7. ROČNÍK – 4. a 5. 3. 2018

7. ročník – lyžařský výcvik – kontrola objektu

Dne 26. 1. 2018 navštívili ředitel školy, zástupkyně ředitele a vedoucí nadcházejícího lyžařského kurzu 7. ročníku penzion Sokol v Pasekách nad Jizerou. V doprovodu personálu si prohlédli všechny prostory ubytovacího zařízení, pořídili fotodokumentaci a konstatovali, ze neshledali žádné závady ani nedostatky. Jedná se o standardní turistické ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích, v každém je […]

Posted in Třída 7. A, Třída 7. B, Třída 7. C | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 7. ročník – lyžařský výcvik – kontrola objektu

ŠPANĚLSKÁ KULTURA KŘÍŽEM KRÁŽEM aneb s Carmen i Donem Quijotem

Dne 14.11. jsme se vydali se 7. ročníky na interaktivní přednášku Španělsko křížem krážem. Po úvodním flamenkovém koncertě , kdy se žáci seznámili se základy tohoto hudebně-kulturního žánru pocházejícího z prosluněné Andalusie, si žáci sami mohli vyzkoušet hru na cajón, perkusní nástroj připomínající dřevěnou bednu, a rytmický doprovod (tleskání). Poté následovaly taneční základy flamenka, které […]

Posted in Cizí jazyky, Třída 7. A, Třída 7. B, Třída 7. C, Třída 7. D, Veřejnost, Výstupy z výuky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ŠPANĚLSKÁ KULTURA KŘÍŽEM KRÁŽEM aneb s Carmen i Donem Quijotem